بسته
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  Preferences
  جستجو

  گینر

  ...گینر...

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  پودرگین2600گرمی-GAIN VIT 2600 gr

  توضیحات: بطور خیلی خلاصه و مفید؛ گینر یا افزایش دهنده وزن، مکملی است که دارای کالری زیاد بوده و مستقیما باعث افزایش وزن شما میشود؛ در مورد گینر نکته ی بسیار مهم وجود پروتئین و کربوهیدرات با کیفیت بسیار بالا و مقدار مناسب قند و چربی در آن می باشد. گینرها مکمل های غذایی هستند که با دارا بودن مقدار تعیین شده ای از پروتئین و کربوهیدرات به همراه آمینواسید های شاخه ای و نیمه ضروری که توسط کمپانی سازنده مشخص می شوند به ورزشکارانی که به دنبال افزایش وزن به همراه افزایش سایز عضلاتشان هستند کمک می کند . این مکمل ها به دلیل دار بودن مواد بسیار مفید در بعضی از مواقع جایگزین غذا می شوند . گینر گین ویت (Gain Vit ) که تولید شرکت Vita.p یا همان Vita Pure هستند با دارا بودن مقادیری مناسبی از این مواد برای افزایش وزن ورزشکاران رشته های قدرتی مانند پرورش اندام طراحی شده است . گین ویت محصول منحصر به فرد پروتئینی ـ کربروهیدراتی می‌باشد که تحت استانداردهای کیفی بالا فرموله و تولید شده است. آزمون‌های بالینی نشان داده که پس از تمرین، برای تحریک ساختن پروتئین‌های ماهیچه‌ای، مخلوطی از پروتئین‌ آب پنیر، اسیدهای آمینه و کربوهیدرات‌ها بسیار موثرتر از مصرف کربوهیدرات‌ها به تنهایی است. افزودن پروتئین به میکس اسید آمینه و کربوهیدرات، تاثیرات آنابولیک را نیز افزایش می‌دهد. ویژگی های Gain Vit : *- دارای میزان بالای پروتئین در بین گینرها *- دارای کربوهیدرات برای افزایش وزن و تامین انرژی * دارای 22 درصد پروتئین از مخلوط پروتئین های Whey می باشد . * حاوی مجموعه ای از آنزیم های ضروری برای بهتر هضم و جذب شدن پروتئین است . * دارای منابع ویتامینی برای جذب %100 نیاز روزانه. * کمک به پیشرفت و ارتقای حجم بدن و حجم عضلات در مراحل بدو شروع به ورزش .

  پودرگین ویت1300گرمی-GAIN VIT 1300gr

  توضیحات: بطور خیلی خلاصه و مفید؛ گینر یا افزایش دهنده وزن، مکملی است کهتدارای کالری زیاد بوده و مستقیما باعث افزایش وزن شما میشود؛ در مورد گینر نکته ی بسیار مهم وجود پروتئین و کربوهیدرات با کیفیت بسیار بالا و مقدار مناسب قند و چربی در آن می باشد.

  پودرگین2600گرمی-gain vit2600gr

  پروتئین غلیظ شده آب پنیر، پروتئین غلیظ شده شیر، پودر سفیده تخم مرغ، مالتودکسترین، دکستروز، لستین سویا، عصاره مالت، پرمیکس ویتامین‌ها و مواد معدنی ، مجموعه آنزیمی، گوارکام، طعم دهنده‌های مجاز خوراکی.

  گینر کور پرفرمنس-Cor Performance Gainer

  روش مصرف : یک سروینگ ( یک پیمانه معادل 87 گرم ) پودر را با حدود 180 تا 300 میلی لیتر آب سرد یا سایر نوشیدنی های دلخواه خود مخلوط کرده و میل نمایید . میزان مورد استفاده بر اساس هدف شما از مصرف مکمل ، شدت و دفعات تمرین ورزشی تعیین می شود . مصرف یک الی دو پیمانه ، صبح و بعد از تمرین ، جهت حفظ و نگهداری توده عضلانی و مصرف 3 الی 4 پیمانه در میان وعده های صبح ، نهار ، قبل و بعد از تمرین جهت رشد توده عضلانی