بسته
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  Preferences
  جستجو

  پروتئین

  ...پروتئین...

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  پروتئین سوپر وی-Super Whey

  ویژگی‌ها: دارای 44 % پروتئین شامل مخلوطی از انواع پروتئین های شیر و وی دارای 5 گرم اسید آمینه ال - گلوتامین در هر وعده مصرفی تامین کننده 100 نیاز روزانه از 12 نوع ویتامین مختلف در هر وعده مصرفی مناسب برای افزایش حجم عضلات و پیشگیری از تحلیل عضلانی پس از ورزش موثر در به تاخیر انداختن خستگی و تسریع بازتوانی عضلات پس از تمرین تقویت کننده سیستم ایمنی بدن و افزایش مقاومت در برابر ابتلا به بیماری‌ها

  پروتئین هیدرولیز وی-Platinum Hydro Whey

  پروتئین ایزوله، هیدرولیز شده اوپتیموم نوتریشن: پلاتینیوم هیدرو وی اوپتیموم نوتریشن یک پروتئین آب و پنیر هیدرولیز شده با درجه کیفیتی بسیار خالص و کیفیت بسیار بالا پودری می‌باشد. این مکمل سریع‌ترین نوع جذب پروتئین وی بعد از تمرین برای رشد و حفظ عضلات و ماهیچه‌های بدن می‌باشد. این محصول حاوی اسید آمینه‌های شاخه دار (Bcaa) است.

  پروتئین وی-Iso Whey

  ویژگی‌ها: این محصول شامل 92 درصد پروتئین وی خالص است که آن را در گروه مکمل هایی با درصد پروتئین خیلی بالا قرار می‌دهد. از دیگر ویژگی‌های این محصول این است که تقریبا فاقد کربوهیدرات است و علاوه بر افزایش حجم، هیچ توده چربی ایجاد نمی‌کند. دارای مجموعه‌ای از آنزیم ها جهت کمک به هضم سریع‌تر و بهتر پروتئین است و قابل استفاده ورزشکاران قدرتی – سرعتی در دوره تخلیه ذخایر گلیکوژنی می‌باشد.

  پروتئین کازئین-Gold Standard 100% Casein

  مشخصه ها : کمک به افزایش عملکرد و حجم عضلات و باز توانی عضلات مناسب برای حفظ توده عضلانی دارای طیف کامل آمینو اسید ها

  پروتیین کازیین-Casein Powder

  مشخصه ها : - 100 صد در صد پروتیین کازیین - مجموعه آنزیمی برای کمک به هضم و جذب - هضم و جذب طولانی مدت - تامین پروتئین در طول شب و هنگام استراحت - افزایش حجم عضلات و تشدید عضله سازی - جلوگیری از تحلیل عضلانی - مناسب برای دوره بدنسازی و آمادگی جسمانی

  پودر100%وی گلداستاندارد5پوندی-Standard Gold Whey

  پروتئین 100% وی گلد استاندارد اوپتیموم نوتریشن، برنده جایزه‌ی بهترین مکمل پروتئینی سال‌های 2005 تا 2010 بوده است! در سال 2010 ، 100% وی گلد استاندارد برنده بهترین مکمل سال و بهترین پودر پروتئینی سال شناخته شد. شرکت آپتیمم نیوتریشن از همان سال‌های نخست همواره استانداردهای خود را ارتقاء بخشیده است. تا آنجا که امروز، مکملهای پروتئینی با الگو قرار دادن این مکمل مورد قضاوت و ارزشیابی قرار می‌گیرند. هم اکنون شرکت آپتیمم مفتخر است تا نسل سوم مکملهای پروتئینی خود را با نام "وی گلد استاندارد" عرضه نماید!