بسته
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  Preferences
  جستجو

  مکمل >> دفعی، ادراری و تناسلی

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  پایلکس هیمالیا 60 عددی Himalaya Pilex 60 Tablets

  قرص پایلکس هیمالیا حاوی ترکیبات موثر برای درمان هموروئید است. این فرآورده دارویی در درمان هموروئید، شقاق روده، بهبود رگهای واریسی و کاهش درد ناشی از هموروئید بسیار موثر است.

  سیستون هیمالیا 60 عددی Himalaya Cystone 60 Tablets

  قرص سیستون هیمالیا مکملی منحصر به فرد برای بهبود سنگ کلیه و دفع آن، باز شدن گرفتگی مجاری ادراری و برطرف کردن عفونتهای مثانه است.

  مولتی ویتامین نفروتونیک زهراوی 100 عددی Zahravi Nephrotonic 100 Talets

  مولتی ویتامین نفروتونیک زهراوی مخصوص بیماران کلیوی است. حاوی مقادیر تنظیم‌شده از ویتامین‌ها و املاح موردنیاز دوران دیالیز است. این ویتامین‌ها در سلامت و نگهداری بافت‌ها، تقویت و بهبود عملکرد سیستم ایمنی و عصبی و حفظ سلامت دستگاه‌های مختلف بدن بسیار موثر هستند.

  بایوفم تک ژن فارما 30 عددی TAKGENE PHARMA BioFem 30 Capsules

  بایوفم تک ژن فارما مخصوص خانم ها است و موجب پیشگیری و درمان عفونت واژینال، متعادل کردن فلور طبیعی واژن می شود. بایوفم به درمان عفونت قارچی و باکتریایی واژن کمک می کند و اثر آنتی بیوتیک ها و ضد قارچها را افزایش می دهد. فلور طبیعی واژن را متعادل می کند و از عود کردن عفونت جلوگیری میکند. ترشحات طبیعی واژن را افزایش میدهد و برای کسانی که مقاربت دردناک دارند مناسب است. از ابتلا به دیابت بارداری جلوگیری می کند ابتلا به آلرژی در نوزادان را کاهش می دهد.

  پروواژ جی ام پی 10 عددی GMP Provage 10 Capsules

  کپسول واژینال پروواژ شرکت گسترش میلاد فارمد به صورت واژینال مصرف شده و برای ترمیم و نگهداری سلامت فلور واژن از طریق بهبود میزان pH آن می باشد. این کپسول ها شامل دو گونه پروبیوتیکی هستند که ثابت شده است دارای اثرات سودمندی در بهبود و نگهداری سلامت فلور در طی مشکلات واژن می باشند. عفونت های واژینال از دلایل شکست های مکرر بارداری هستند. این فرآورده از عفونت های واژینال جلوگیری می کند. همه اجزای موثر فرآورده طبیعی است. تمامی این موارد شرایط مناسبی را برای بهبودی موفقیت آمیز فراهم می آورد.

  پروفم جی ام پی 10 عددی GMP ProFem 10 Capsules

  کپسول پروفم گسترش میلاد فارمد برای ترمیم و نگهداری سلامت فلور واژن از طریق بهبود میزان pH آن مخصوص بانوان و دوشیزگان می باشد. این کپسول ها شامل دو گونه پروبیوتیکی هستند که ثابت شده است دارای اثرات سودمندی در بهبود و نگهداری سلامت فلور در طی مشکلات واژن می باشند. این فرآورده از عفونت های ادراری تناسلی بانوان و دوشیزگان جلوگیری می کند. همه اجزای موثر فرآورده طبیعی است. تمامی این موارد شرایط مناسبی را برای بهبودی موفقیت آمیز فراهم می آورد.