بسته
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  Preferences
  جستجو

  محصولات پروبیوتیکی

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  ویتالاکت زیست تخمیر 30 عددی Zist Takhmir VitaLact 30 Tablets

  ویتالاکت زیست تخمیر یک ترکیب پروبیوتیک و پری­بیوتیک (سین بیوتیک) برای همه اعضای خانواده است که حاوی مقادیر بالایی از 3 سویه باکتری سودمند (لاکتوباسیل­ها، بیفیدوباکترها)، انواع ویتامین­ ها و املاح ضروری بدن می باشد. پروبیوتیک ها با کمک به بازسازی فلور طبیعی دستگاه گوارش اثرات محافظتی متعددی در بدن اعمال می کنند. ویتامین ها و املاح نیز به متابولیسم و بهبود سلامت عمومی افراد کمک می کنند. این محصول در برطرف کردن اختلالات گوارشی نقش موثری داشته و با تقویت سیستم ایمنی به پیشگیری و بهبود بیماری های مختلف کمک می کند. همچنین حاوی پری­بیوتیک فروکتوالیگوساکارید است که به رشد و فعالیت پروبیوتیک ­ها کمک می­کند و خود نیز به تنهایی باعث بهبود سیستم ایمنی و عملکرد سیستم گوارشی می­شود

  لاکتوگام زیست تخمیر ۱۰ عددی Zist Takhmir Lactogum 10 Lozenges

  قرص مکیدنی پروبیوتیک لاکتوگام زیست تخمیر با گلودردهای ناشی از سرماخوردگی یا آلرژی‌های فصلی در پاییز و زمستان مقابله می‌کند. استفاده از این قرص در حفظ سلامت دهان و دندان و رفع عوامل ایجاد بوی نامطبوع دهان موثر است.

  بایو آی بی اس تک ژن فارما 30 عددی TAKGENE PHARMA BioIBS 30 Capsules

  بایو آی بی اس تک ژن فارما موجب افزایش مقاومت بدن در برابر باکتری ها، درمان نفخ و درد شکم و درمان سندروم روده تحریک پذیرIBS می شود. پروبیوتیک‌ها میکرو ارگانیسم‌های زنده‌ای هستند که مصرف کافی آنها سبب نمایان شدن اثرات سلامت بخش در بدن میزبان می‌شود. امروزه محصولات پروبیوتیک افزایش یافته و مواد غذایی زیادی با عنوان پروبیوتیک در فروشگاه ها یافت می شوند. این مواد می توانند موجب تقویت سیستم ایمنی بدن شده و در برابر باکتری های بیماری زا از بدن محافظت می کند. بایو آی بی اس در درمان اسهال عفونی نیز موثر است.

  بایوکید تک ژن فارما 15 عددی TAKGENE PHARMA BioKid 15 Sachets

  بایوکید تک ژن فارما موجب رفع اسهال ناشی از ویروس یا باکتری در کودکان، نفخ و یبوست کودکان و بهبود عملکرد سیستم ایمنی می شود. بایوکید برای کودکان بالای 2 سال است که حاوی مقادیر بالایی از باکتری سودمند از جمله سویه (strain) خاص کودکان "بیفیدوباکتریوم انیمالیس" به همراه پری بیوتیک فروکتوالیگوساکارید (کمک کننده به رشد و فعالیت پروبیوتیک ها) است و فرمول آن ویژه کودکان تهیه شده تا آن را به آسانی مصرف کنند. این مکمل غذایی برای تقویت سیستم گوارش کودکان بسیار مناسب است.

  بایوفلورا تک ژن فارما 30 عددی TAKGENE PHARMA BioFlora 30 Capsules

  بایوفلورا تک ژن فارما موجب متعادل کردن فلور طبیعی دستگاه گوارش، رفع یبوست های مزمن و اسهال و درمان عدم تحمل لاکتوز می شود. بایوفلورا یک ترکیب پروبیوتیک به صورت کپسول خوراکی است که سویه های به کار رفته در آن از مفیدترین و شناخته شده ترین پروبیوتیک ها برای گوارش هستند. محصولات پروبیوتیک بیشتر بر پایه باکتری‌های اسیدلاکتیک و بیفیدوباکتریوم‌ها تولید می‌شوند که این میکروارگانیسم‌ها بخش اصلی میکروفلور روده بوده و در غذاهای تخمیری نیز به‌وفور یافت می‌شوند. تحقیقات گسترده نشان‌دهنده ایمنی این باکتری‌ها است

  بایوفم تک ژن فارما 30 عددی TAKGENE PHARMA BioFem 30 Capsules

  بایوفم تک ژن فارما مخصوص خانم ها است و موجب پیشگیری و درمان عفونت واژینال، متعادل کردن فلور طبیعی واژن می شود. بایوفم به درمان عفونت قارچی و باکتریایی واژن کمک می کند و اثر آنتی بیوتیک ها و ضد قارچها را افزایش می دهد. فلور طبیعی واژن را متعادل می کند و از عود کردن عفونت جلوگیری میکند. ترشحات طبیعی واژن را افزایش میدهد و برای کسانی که مقاربت دردناک دارند مناسب است. از ابتلا به دیابت بارداری جلوگیری می کند ابتلا به آلرژی در نوزادان را کاهش می دهد.