بسته
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  Preferences
  جستجو

  قوزبند

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  قوزبندپل دار

  Clavicle Brace with Two Bar قوزبندپل دار, با داشتن قابلیت تنظیم ویژه خود به راحتی روی تنه بسته شده و با عقب و بالا بردن نوک شانه ها و نزدیک نمودن کتف ها به یکدیگر وضعیتی خلاف حالت قوز را برای بدن ایجاد می نماید. همچنین با جلوگیری از نفوذ سرما در تسکین درد های پشت نیز مفید می باشد. این اورتز باید در تمام طول روز مورد استفاده قرار گیرد.

  قوزبندنئوپرنی آتل دار

  Neoprene Clavicle Brace قوزبندنئوپرنی آتل دار, با داشتن قابليت تنظيم ويژه خود به راحتي روي تنه بسته شده و با عقب و بالا بردن نوك شانه ها و نزديك نمودن كتف ها به يكديگر وضعيتي خلاف حالت قوز را براي بدن ايجاد مي نمايد . همچنين با جلوگيري از نفوذ سرما در تسكين درد هاي پشت نيز مفيد مي باشد . اين اورتز بايد در تمام طول روز مورد استفاده قرار گيرد .

  قوزبندباپدپشتی پلی اتیلن

  Clavicle Brace with Pe Bar قوزبندباپدپشتی پلی اتیلن, با داشتن دو ميله حمايتي و مكانيسم اثري مخالف قوز ، لبه داخلي كتف ها را به يكديگر نزديك مي نمايد و ستون فقرات پشتي را در وضعيت مناسبي قرار مي دهد.

  قوزبندالاستیک

  Elastic Scapula Support قوزبندالاستیک, اورتزي كه تحت عنوان قوزبند الاستيك ( كتف بند ) در اختيار شماست با داشتن قابليت تنظيم ويژه خود براحتي روي تنه بسته شده و با عقب و بالا بردن نوك شانه ها و نزديك نمودن كتف ها به يكديگر وضعيتي خلاف حالت قوز را براي بدن ايجاد مي نمايد . همچنيين با جلو گيري از نفوذ سرما در تسكين درد هاي پشت نيز مفيد مي باشد.