بسته
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  Preferences
  جستجو

  ارتوپدی

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  Paksaman Elastic Simple Wrist Support مچ بندالاستیک

  Paksaman Elastic Simple Wrist Support مچ بندالاستیک, این اورتز در موارد ذیل کاربرد دارد: 1- جهت حمایت از ناحیه مچ دست است. 2- در حین انجام حرکات تکراری که احتمال آسیب مچ دست وجود دارد. ۳ - در حین انجام تمرینات ورزشی و یا در حین مسابقات ورزشی نظیر تنیس، والیبال، بسکتبال و غیره می باشد. ۴- جهت کنترل و کاهش درد ناحیه مچ دست می باشد.

  آرنج بندنانو Elbow Support Nano

  آرنج بندنانو Elbow Support Nano, آرنج مفصل متحركي است و عضلاتي كه بر روي مچ دست و انگشتان عمل مي نمايند اغلب از اين ناحيه منشاء مي گيرند. به دليل تحرك فراوان آرنج در ورزش ها و زندگي روزمره ، اين عضلات در معرض كشيدگي و التهاب قرار دارند. Gulf Elbow ,Tennis Elbow دو عارضه شايع ناحيه آرنج هستند. آرنج بند نانو با ايجاد فشار مناسب بر روي بافت هاي نرم آسيب ديده به كاهش درد و تورم كمك مي نمايند.

  آویزدست شانه ای

  Arm Sling Soft Orthopedic Sling آویزدست شانه ای, به دليل طراحي ويژه ، در موارد بسياري كاربرد داشته و ميتواند مورد استفاده قرار گيرد. در اكثر شكستگيهاي نواحي استخوانهاي بازو و ساعد كه معمولا از گچ گيري سيلندري شكل استفاده ميشود سنگيني گچ به همراه زمان طولاني در گچ بودن عضو ، باعث حالت پايين افتادگي اندام و مفصل شانه و كشيدگي اعصاب حسي ميگردد كه اين موارد موجب احساس ناراحتي در بيمار ميشود كه استفاده از آويز دست در اين زمان تمامي اين حالات ناراحت كننده را رفع مي كند.

  زانوبند دوکاره

  Paksaman Dual Knee Support زانوبند دوکاره, مفصل زانو یکی از پیچیده ترین مفاصل بدن آدمی است. نحوه اتصالات استخوانی، عملکرد عضلات و ساختمان لیگامان ها در این ناحیه، حامی این امر می باشد. این مفصل به طور مکرر در معرض تنش های گوناگون، فشار، کشیدگی، تحمل وزن و عوارض ناشی از بیماری های مختلف قرار دارد و به همین خاطر درد زانو ازشایع ترین درد های مفصلی می باشد. مفصل زانو از انتهای تحتانی استخوان ران (Femur) و انتهای فوقانی استخوان درشت نی (Tibia) و سطح خلفی استخوان کشکک (Patella) با واسطه دو منیسک تشکیل یافته است. منیسک علاوه بر تطبیق سطوح مفصلی با یکدیگر کمک به روان کردن آن نیز می نماید. لیگامان ها و عضلات نیز مفصل زانو را احاطه نموده اند. مفصل زانو با افزایش سن دچار تغییرات استخوانی می گردد و زمینه ایجاد آرتروز را فراهم می سازد. همچنین ضعف ها و کشیدگی های عضلانی آسیب های جزئی و کامل لیگامان ها، سائیدگی کشکک و صدمات زانو در ورزش از عوارض شایع این ناحیه می باشد. رعایت توصیه های زیر برای پیشگیری از دردهای مفصل زانو و عضلات این ناحیه مفید می باشد: 1- از نشستن به حالت دو زانو و چهار زانو پرهیز نمایید. 2- در صورت داشتن اضافه وزن، وزن خود را کاهش دهید. 3- ضربات مکرر هر چند ضعیف می توانند عامل ایجاد صدمه و سائیدگی مفصل باشند. 4- قبل از انجام فعالیت های ورزشی، حتما بدن خود را با حرکات ساده گرم کنید. 5- ورزش های مناسب جهت تقویت عضلات عضلات مفصل زانو، نظیر انقباض چهار سررانی را انجام دهید.

  شکم بند دوران بارداری

  Pregnancy Corset شکم بند دوران بارداری, با كيفيتي عالي و طراحي نوين مناسب براي پيشگيري و درمان عوارض ناشي از درد هاي كليه ،كمر و شكم بوده ،تنظيم كننده زيبايي اندام شما در جلوگيري از افتادگي شكم بعد از عمل جراحي ،زايمان و رژيم هاي لاغري است.شكم بند مخصوص دوران بارداري،رحم را بدون اينكه به آن فشار بياورد از پائين به طرف بالا نگه داشته نفس كشيدن را راحت مي نمايد و احساس فشار و سنگيني را كم كرده حركت نوزاد را داخل شكم آسان مي نمايد و در حقيقت عمل عضلات پايين شكم را انجام مي دهد و بدين ترتيب سبب استراحت عضلات مي شود. بهترين حالت براي بستن هر نوع شكم بند يا كرست كمر طبي خوابيدن به پشت است به نحوي كه عضلات شكم و محتويات آن به طور كامل به سمت عقب كشيده شده باشند تا پس از قرار گرفتن در حالت عادي كرست كمر يا شكم بند طبي پاك سمن بتواند عمل حمايتي خود را در پخش و گسترش نيرو به نواحي قوي هانش و استخوان هاي لگن انجام دهد. طبيعتا يكي از علائم بارداري افزايش روزافزون قطر شكم است در حدود اواخر ماه سوم زن باردار يك برآمدگي كوچك در بالاي استخوان شرمگاهي احساس مي نمايد دليل آن بزرگ شدن رحم است كه رفته رفته تا اواخر ماه پنجم به ناف رسيده عاقبت قسمت اعظم محوطه شكم را پر ميكند. با وجود تمام كوشش هايي كه بعضي از خانم هاي باردار براي پوشاندن برآمدگي شكم بعمل مي آورند تا هنگاميكه رحم به ناحيه ناف رسيد خواه ناخواه اين برآمدگي ظاهر ميگردد و سعي خانم ها براي پوشانيدن آن با كرست هاي تنگ بسيار خطرناك و مضر خواهد بود. ممكن است در طول ماههاي آخر بارداري خط هاي صورتي رنگي به شكل جاي زخم هاي ظريفي در قسمت پايين شكم ظاهر گردد كه علامت شكستگي كوچك جدار زيرين پوست و ناشي از بزرگ شدن رحم مي باشد. اين ترك ها در پستان و ران ها نيز گاهگاه ظاهر ميگردد و پس از تولد طفل بصورت خط هاي سفيد رنگي باقي مي ماند اغلب زنان مايلند از ايجاد ترك ها جلوگيري كنند ولي روش مخصوص و اطمينان بخشي براي جلوگيري از پيدايش آنها موجود نيست. با وجود اين ممكن است بتوان با ده دقيقه ماساژور روزانه پوست با نوعي روغن از قبيل زيتون يا كرم مخصوص پوست تا اندازه اي از پيدايش آنها جلوگيري كرد. همچنين با پوشيدن يك كرست صحيح طبي كه بتواند شكم را بدون فشار آوردن به آن در جاي خود نگهدارد ميتوان از ايجاد چنين خطوطي جلوگيري نمود. از تغييرات ديگر عمومي پوست به خصوص در زنان سياه مو پيدايش يك خط قهوه اي رنگ از ناف تا استخوان شرمگاهي ميباشد. اين خط با پايان دوران بارداري كمرنگ تر شده و رفته رفته ناپديد ميگردد .

  شکم بندلاغری

  Slimming Belt شکم بندلاغری, اورتزی که تحت عنوان شکم بندلاغري در اختیار شماست براحتي در ناحيه شكم محكم شده و به لحاظ داشتن يك لايه پارچه مخصوص حرارت ناشي از فعاليت هاي روزانه و ورزشي را در خود حفظ نموده و با ايحاد تعرق و سوخت و ساز بيشتر در اين ناحيه به از بين رفتن چربيهاي اطراف شكم كمك مي نمايد.